O firmie

WWW.MAGRA-KONSKIE.PL – SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „MAGRA” Magdalena Rutecka i Włodzimierz Synowiec sp. j. z siedzibą w Końskich przy ul. Klonowej 9 jest spółką jawną powstałą w 1991 roku, opartą na bogatym doświadczeniu zawodowym założycieli firmy.
Spółka działa na podstawie wpisu do KRS (KRS nr 0000709308). Osobami kompetentnymi do reprezentowania i składania zobowiązań są właściciele Magdalena Rutecka i Włodzimierz Synowiec.

 

Posiadamy uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń. Dysponujemy także uprawnieniami do wykonywania prac w technologii pod napięciem oraz do wykonywania pomiarów ochronnych bez ograniczeń napięcia.

 

Spółka dysponuje pełną gamą maszyn i urządzeń elektroinstalacyjnych m.in. minikoparkami, podnośnikami PHM, koparko-ładowarkami, świdrami, kretami oraz środkami transportu, które są niezbędne do sprawnego i fachowego wykonywania robót.

 

Doskonale przeszkoleni fachowcy oraz duże zaplecze sprzętowe pozwala na realizację szerokiego zakresu usług związanych z projektowaniem i realizacją inwestycji w branży elektrycznej i elektroenergetycznej.

 

Przez ponad 25 lat działalności firmy zdobyliśmy bogate doświadczenie i wyrobiliśmy sobie opinię solidnej, kompetentnej i profesjonalnej firmy. Dzięki indywidualnemu nastawieniu do klienta i wysokiej efektywności działania, przy równoczesnym zachowaniu przystępnych cen, pozyskaliśmy wielu usatysfakcjonowanych klientów.

 

Stawiamy na ludzi. Dbamy o stałe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, dzięki czemu dostosowujemy się do zmieniających się potrzeb nowoczesnego rynku. Pogłębiamy wiedzę przez częsty udział w szkoleniach. Naszym celem jest ciągły rozwój i doskonalenie świadczonych usług.


SOLIDNA FIRMA

Przez wiele lat pracy, firma uzyskała bogate doświadczenie oraz pełny profesjonalizm działania za co została doceniona na rynku lokalnym poprzez otrzymanie w 2002 roku zaszczytnego tytułu FIRMY ROKU, przyznawanego przez kapitułę działającą przy UMiG Końskie.